חדשות

אבנר ארד מונה למנכ"ל משק אנרגיה

 קבוצת משק אנרגיה הודיעה היום (שלישי) על מינויו של אבנר ארד לתפקיד מנכ"ל החברה. 
חצי שנה לאחר השלמת רכישת הפעילות של משקי הקיבוצים בדליה אנרגיות בדרך של החלפת מניות, וכצעד משמעותי ראשון למימוש הסינרגיה בין משק אנרגיה לדליה אנרגיות, החברה דיווחה לאחרונה על חתימת הסכמי שיתוף פעולה בין שתי החברות בתחום אספקת חשמל באמצעות רישיון מספק וירטואלי ללקוחות במגזר הקיבוצי.
קרא עוד

הקיבוצים פורסים עמדות טעינה לרכבים חשמליים והאתגרים הם רבים

 עד היום התקינה "סונול EVI" מבית משק אנרגיה וסונול עמדות טעינה בעשרות קיבוצים והיד עוד נטויה. אורן מרנין, מנהל תחום תחבורה חשמלית בחברת "משק אנרגיה", מסביר מדוע נכון לקיבוצים להיערך כבר עכשיו לעידן הרכב החשמלי, מפרט את האתגרים המיוחדים שקשורים בהתקנת תשתית טעינה במרחב הכפרי ומבהיר מדוע עמדות טעינה חיוניות במיוחד לקיבוצים עם פעילות עסקית, מסחרית ותיירותית
קרא עוד

מגמה מפתיעה מתחזקת בקיבוצים: בנייה לגובה במקום בית עם גינה

 הנוף הקיבוצי לא עתיד להשתנות כל כך מהר, אולם בענף הבנייה הקיבוצית מעידים על התעניינות גוברת בבנייה לגובה. "חלק מציפוף הבנייה בכל הארץ - גם בקיבוצים", מסביר ארז אייזנר, מנכ"ל "בית בקיבוץ". המנהל העיסקי של עין שמר: "צורך אמיתי של משפחות צעירות"

קרא עוד

"משקי אנרגיה" מובילה את הקיבוצים לעידן חדש באגירת אנרגיה

 "משקי אנרגיה" מובילה את הקיבוצים לעידן חדש באגירת אנרגיה
החברה מציעה ללקוחותיה פתרונות לאגירת חשמל בשטח המחלק. באמצעות האגירה ניתן לממש רווחי ארביטרז', להשתמש בסוללה כגיבוי בשעות הפסקת חשמל ולאגור אנרגיה סולארית. ככל הנראה בעתיד ישמשו הסוללות כמאגר חשמל שאותו יוכל הקיבוץ למכור החוצה, לצרכנים אחרים.

קרא עוד